Ko Pvp Serverlar & PvP - Man

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Uyeols10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 1351 Pvp Serverlar & MT2

Misafir Üyelerimiz Konu Açmak veya Cevap Göndermek İster Misiniz?
İstek ve Şikayetleriniz & Tanışma & Misafir "Server Tanıtımı"

• Öğrenci • & • Asker • sistemimiz aktifdir.. Odalar için [TIKLA]

"kopvpserverlar.tk" hizmetinizdedir...

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» 3 İdiot 2009Türkçe Altyazı [HD] Mutlaka İzleyin ...
VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Icon_minitime1Ptsi Ağus. 12, 2013 9:17 pm tarafından Celik

» "Çözüldü"İkonu ve Sonuçlandırılmış Sistemi
VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:57 pm tarafından Celik

VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:57 pm tarafından Celik

VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:56 pm tarafından Celik

VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:15 pm tarafından Celik

VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:15 pm tarafından Celik

Reklam Widget

VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ..

Celik
    Celik
    ☯ Kurucu ☯
    ☯ Kurucu ☯

Foruma Reklam Veren Üye...

Ko Pvp Serverlar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1285

Leader Point Leader Point : 8248
    Nation Point Nation Point : 100531

Yaş Yaş : 28
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/07/09
    Nerden Nerden : Aksaray

İnn Hostes
    KO Nickin: ComeOnBabys
    Jobun: Asas Asas
    Gold Bar:
    VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Left_bar_bleue16/16VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Empty_bar_bleue  (16/16)

Alarm VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ..

Mesaj tarafından Celik Paz Tem. 28, 2013 2:26 pm

Arkadaşlar normalde sitemize reklam alabiliyoruz.. Ama biz bunu ucuzlatalım ve üyelerin reklam vermesinden ziyade başka bir gayeyi amaçladığımızı söylemek isterim.

VİP Üyelerimiz

• Forumda istedikleri bir yere reklam verebilirler.
    • Reklam ücretinin %50'sini öderler. Yada %50'sini bir hayır kurumuna bağışlarlar.
    • Ve BOMBA!! Reklam ücretinin %100'ünü bir hayır kurumuna reklam veren adına yatırıyoruz veya kendide yatırıp bize makbuzu gösterebilir...

• ve VİP Üye ile Bir Hayır Kurumuna Yardım Etmek İster Misiniz? Ayrıca Kare Reklamlarımız Bütün Üyelerimize ÜCRETSİZ.. Qvyzprankına sahip olurlar...

Celik demiş ki:Forumumuzda

• 728x90 Reklam Alanları 20 TL
    • 160X600 Reklam Alanları 15 TL
    • 468X60 Reklam Alanları 10 TL
    • 300x250 Reklam Alanları Ücretsiz...

Örnek:
    728x90 Reklam alanını seçtiniz. Parayı bize değilde hayır kurumuna yatırmak istiyorsunuz. O zaman ücretin %50 si olan 10 Tl yi bir hayır kurumuna yatırırsınız. Bizede makbuzu resim çekip göndermeniz halinde reklamınızı yayınlarız..

YÖNETİM-Celik

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 10:15 pm