Ko Pvp Serverlar & PvP - Man

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Uyeols10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 1351 Pvp Serverlar & MT2

Misafir Üyelerimiz Konu Açmak veya Cevap Göndermek İster Misiniz?
İstek ve Şikayetleriniz & Tanışma & Misafir "Server Tanıtımı"

• Öğrenci • & • Asker • sistemimiz aktifdir.. Odalar için [TIKLA]

"kopvpserverlar.tk" hizmetinizdedir...

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» 3 İdiot 2009Türkçe Altyazı [HD] Mutlaka İzleyin ...
Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Icon_minitime1Ptsi Ağus. 12, 2013 9:17 pm tarafından Celik

» "Çözüldü"İkonu ve Sonuçlandırılmış Sistemi
Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:57 pm tarafından Celik

Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:57 pm tarafından Celik

Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:56 pm tarafından Celik

Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:15 pm tarafından Celik

Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:15 pm tarafından Celik

Reklam Widget

Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme

PvP-Man
    PvP-Man
    PvP - Oyuncu
    PvP - Oyuncu

PvP - Man

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 201

Leader Point Leader Point : 8790
    Nation Point Nation Point : 30045

Yaş Yaş : 34
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/08/09
    Nerden Nerden : Kayseri

Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme Empty Yüz Pürüzsüzleştirme - Göz Mavileştirme - Dudak Pembeleştirme

Mesaj tarafından PvP-Man Salı Ağus. 06, 2013 1:34 pm

Başlık fazlasıyla uzun oldu farkındayım ama daha uygun bir başlık bulamadım. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

--

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dersi yabancı bir blogda gördüm ve kendim çevirdim.
    Resimlerin üstüne tıklarsanız büyürler.

Adım 1. Naomi Watts'ın bu resmini kullanacağız :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Duplicate layer yaptıktan sonra Filter > Noise > Median... ayarını 3 pixel yapın. Tekrar Filter > Blur > Gaussian Blur... ayarını 5 pixel yapın.

Adım 2. Bulanık olan katmana katmanlar sekmesinin alt kısmındaki 3. düğmeye basarak bir katman maskesi ekleyin ve Paint Bucket Tool (G) ile siyaha boyayın. Daha sonra yumuşak , orta boy fırça seçin , opacity'sini kendinize göre ayarlayın ve yüz kısmını beyaz renk ile boyayın. Sadece cilt üzerinde kullanın. Gözler , dudaklar veya saçta kullanmaktan kaçının. Bu adımı bitirdikten sonra buna benzer bir şey elde etmelisiniz :

Adım 3. Ayarları aşağıdaki gibi olacak şekilde 1 tane curves layeri ekleyin :

Adım 4. Ayarları aşağıdaki gibi olacak şekilde 1 tane selective color layeri ekleyin ve yine (G) ile siyahla doldurun.

Reds : -55 0 0 0
    Neutrals : -20 +15 –40 +5

Şimdi dudakların üzerini yumuşak fırçayla beyaza boyayın. Açık bir pembeye döndüğünü göreceksiniz.

Adım 5. Aşağıdaki ayarlarla başka bir selective color layeri ekleyin.

Yellows : -100 0 0 0
    Whites : 0 0 0 –25
    Neutrals : +20 –10 –50 +8

Siyah ile maske doldurun ve gözleri beyazla boyayın.

Ve resmimiz hazır. (Konuyu daha iyi bir şekle getirdim ve düzenledim.Alıntıdır)

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 8:51 pm