Ko Pvp Serverlar & PvP - Man

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Uyeols10

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Uyeols10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1299 1351 Pvp Serverlar & MT2

Misafir Üyelerimiz Konu Açmak veya Cevap Göndermek İster Misiniz?
İstek ve Şikayetleriniz & Tanışma & Misafir "Server Tanıtımı"

• Öğrenci • & • Asker • sistemimiz aktifdir.. Odalar için [TIKLA]

"kopvpserverlar.tk" hizmetinizdedir...

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» 3 İdiot 2009Türkçe Altyazı [HD] Mutlaka İzleyin ...
CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Icon_minitime1Ptsi Ağus. 12, 2013 9:17 pm tarafından Celik

» "Çözüldü"İkonu ve Sonuçlandırılmış Sistemi
CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:57 pm tarafından Celik

CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:57 pm tarafından Celik

CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:56 pm tarafından Celik

CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:15 pm tarafından Celik

CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Icon_minitime1Salı Ağus. 06, 2013 2:15 pm tarafından Celik

Reklam Widget

CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım)

PaTRoN
    PaTRoN
    PvP - Edit
    PvP - Edit

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 501

Leader Point Leader Point : 8127
    Nation Point Nation Point : 2568

Yaş Yaş : 29
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/02/10
    Nerden Nerden : Aksaray

CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım) Empty CanYouRunIt İle Oyunun Kaldırıp Kaldırmadığına Bakmak (Resimli Anlatım)

Mesaj tarafından PaTRoN Salı Ağus. 06, 2013 11:10 am

-> Analiz yapabilmek için bilgisayarınızda Java yüklü olmalıdır.
    -> Java'yı indirmek için;
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

->Javayı yükledikten sonra analiz yapacağımız CanYouRunIt sitesine giriyoruz.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1. Adım

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Analiz sonucunda;

-> Gördüğünüz gibi tüm analizler olumlu ve yeşil olarak PASS yazıyor,hepsinde böyle yazıyorsa oyunu kaldıracaktır.
    -> Bir GB ram eksikse veya İşlemciniz ufak bir farkla uymuyorsa ve kırmızı şekilde uyarı veriyorsa oyunu yinede deneyebilirsiniz,ancak kasabilir.
    -> İşletim sisteminde kırmızı yanıyorsa oyunu yinede deneyin,ancak Just Cause 2 gibi bazı oyunlar XP işletim sisteminde çalışmıyor.Bunun dışında diğer oyunları deneyebilirsiniz.
    -> Ekran kartı bölümünde shader versiyonunuz uymuyorsa oyun kesinlikle açmayacaktır.Ancak bunun dışında Video Ram azda olsa fark varsa ve kırmızı yanıyorsa oyunu yinede deneyebilirsiniz.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 8:49 pm